ye-logo.v1.2

Футбол. Перемога «Поділля», невдалий матч для «Агробізнеса» та нічия «Епіцентра»

Спорт 1429
Поділля навесні 2024 року здобуло четверту перемогу в домашніх матчах
Поділля навесні 2024 року здобуло четверту перемогу в домашніх матчах. Фото: facebook.com/fcpodillya

Як команди з Хмельниччини провели свої чергові поєдинки.

У першій лізі пройшли матчі 8 туру чемпіонату України з футболу. Волочиський «Агробізнес» та кам'янець-подільський «Епіцентр» грали на виїзді, а хмельницьке «Поділля» - вдома.

Сьогодні, 11 травня, в Хмельницькому в групі «Вибування» «Поділля» приймало «Діназ» із Вишгорода Київської області. Якщо хмельничани забезпечили собі комфортне перебування на горі турнірної таблиці в своїй групі, то ось «Діназ» ще може відстоювати своє право грати в першій лізі в перехідних матчах із представником другої ліги. Отож, здавалося, що для гостей в цій грі мотивації було більше. До того ж, «Поділля» ще жодного разу не перемагало «Діназ» (4 нічиїх та одна поразка). Та нині хмельничани змінили цю статистику.

Вже на 22 хвилині поєдинку рахунок у грі відкрив Олександр Сніжко. Далі ж гості почали агресивно діяти в атаці, намагаючись врятувати матч. І мали кілька небезпечних моментів, але надійно у воротах «Поділля» грав Дмитро Непогодов. А ось у другому таймі хмельничани збільшили свою перевагу – на 56 хвилині забив Іван Оробець. На 88 хвилині подоляни поставили крапку в грі, коли відзначився Максим Куліш.

У підсумку, «Поділля» - «Діназ» 3:0. Тепер у хмельничан 36 очок і вони йдуть на першому місці, щоправда, вже 12 травня їх може обійти чернівецька «Буковина», в якої на один бал менше, якщо завтра переможе вдома «Кремінь».
Свій наступний матч «Поділля» проведе 19 травня в Запоріжжі проти «Металурга».

А ось у групі «Чемпіонська» волочиський «Агробізнес» зазнав третьої поспіль поразки. Цього разу на Кіровоградщини від одного з лідера чемпіонату – «Інгульця» з Петрового. Господарі поля доволі швидко відкрили рахунок у грі – на 8 хвилині, коли забив Валерій Сад. Ще два голи «Інгулець» забив у другому таймі – на 64 та 69 хвилинах, коли відзначилися Артем Сітало та Олександр П'ятов. Отож, «Інгулець» - «Агробізнес» 3:0.

18 травня в Волочиську «Агробізнес» зіграє свій заключний домашній матч у цьому чемпіонаті. Суперником стане СК «Полтава».

А ось «Епіцентр» вже після матчу 8 туру міг достроково оформити право участі в перехідних поєдинках за путівку по Прем'єр-ліги. Для цього кам'янчанам необхідно було здобути перемогу в Сумах над «Вікторією». Утім, не вдалося. На 37 хвилині поєдинку потужний удар Олександра Лебеденка прийшовся у стійку воріт кам'янчан, після чого влучив у спину голкіпера Романа Жмурка та залетів у ворота «Епіцентра». Гості змогли відігратися на 49 хвилині, коли свій 10 гол у чемпіонаті забив Данило Кравчук. Але дотиснути суперника та виграти матч кам'янчани не змогли. «Вікторія» - «Епіцентр» 1:1.

Кам'янчани продовжують посідати четверте місце в групі «Чемпіонська» та зберігають високі шанси позмагатися за стикові матчі за право наступного сезону підвищитися в класі. У «Епіцентра» 44 залікових бали, а в найближчого переслідувача – «Кудрівки-Ниви» на 5 очок менш. Тож кам'янчанам у двох заключних матчах вистачить одного пункту, щоб фінішувати четвертими.

Свій наступний поєдинок «Епіцентр» зіграє 18 травня в Кам'янці-Подільському проти «Інгульця».