ye-logo.v1.2

Футбол. Вольова перемога «Епіцентра» та інші матчі першої ліги

Спорт 483
Данило Кравчук, нападник Епіцентра, вже має в своєму активі 9 забитих голів
Данило Кравчук, нападник Епіцентра, вже має в своєму активі 9 забитих голів. Фото: fcepicentr.com.ua

Команди з Хмельниччини провели свої поєдинки в чемпіонаті України.

У першій лізі чемпіонату України з футболи відбулися ігри 7 туру. І лише одній команді з Хмельниччини вдалося виграти свій матч. Щоправда, легкою перемога не стала. Отож, детальніше в огляді на сайті «Є ye.ua».

У групі «Чемпіонська» кам'янець-подільський «Епіцентр» приймав СК «Полтава». Полтавцям, щоб продовжити боротьбу за 4 місце, яке дає право зіграти у стикових матчах за вихід до Прем'єр-ліги, необхідно було вигравати в Кам'янці-Подільському. Кам'янчанам, які утримують 4 схоинку в турнірній таблиці, також необхідна була перемога, щоб збільшити свою перевагу на іншими командами, які претендують на «четвірку».

І вже на 5 хвилині матчу Максим Марусич вивів «Полтаву» вперед у рахунку. Утім, перевага гостей була недовго. Вже на 18 хвилині кращий бомбардир «Епіцентра» Данило Кравчук забив свій 9 гол у чемпіонаті та зрівняв рахунок. Та згодом, на 26 хвилині, у ворота кам'янчан призначили пенальті, який реалізував Дмитро Щербак – 1:2. Далі ж «Епіцентр» провів стрімку атаку, яка на 28 хвилині завершилася голом Сергія Стеня – 2:2. А під завісу першого тайму Стень виконав навісну передачу в штрафний майданчик гостей, де Владислав Мороз головою переправив м'яч у сітку воріт полтавців. У другому таймі голів не було. «Епіцентр» переміг «Полтаву» 3:2.

Тепер у кам'янець-подільської команди 43 залікових бали і команда продовжує посідати четверте місце. Попереду – «Лівий берег», в якого на 6 очок більше, позаду – «Прикарпаття» та «Кудрівка-Нива», які відстають на 7 очок. Вже у наступному турі «Епіцентр» може гарантувати собі дострокове 4 місце. Для цього кам'янчанам необіхдно в Сумах обіграти «Вікторію», в якої 35 залікових балів. Цей матч заплавнований на 10 травня.

У Волочиську «Агробізнес» приймав «Лівий берег». Команда Олександра Чижевського ще зберігала шанси поборотися за місце в плей-оф, але необхідно було виграти в киян. І наче моменти мали. Але ж не реалізували. Та все вирішилося наприкінці поєдинку. Спочатку, на 87 хвилині, ексгравець «Агробізнеса» Микола Когут вразив ворота своєї колишньої команди, а на 90+2 хвилині гості заробили пенальті. І хоч Андрій Співаков не зміг переграти голкіпера Андрія Поповича, але все одно вразив ворота суперника, оскільки був першим на добиванні. Отож, «Агробізнес» - «Лівий берег» 0:2.

Тепер «Агробізнес» посідає 10 місце, маючи в активі 34 очки. 10 травня команда зіграє на Кіровоградщині проти «Інгульця», який посідає друге місце та майже гарантував собі підвищення в класі.

У групі «Вибування» хмельницьке «Поділля» гостювало в Кременчуці, де зіграло з «Кременем». Подолянам, які посідали перше місце в групі, протистояла команда, яка йшла на останній сходинці. Утім, аутсайдер дав справжній бій лідеру. Вже на 4 хвилині Іван Куць відкрив рахунок у матчі. Утім, «Поділлю» вдалося відігратися на 30 хвилині – свій дебютний гол забив Антон Федоров. Та виграти цей матч хмельничанам не вдалося. Тож «Кремінь» - «Поділля» 1:1.

Після 7 туру в «Поділля» 33 очки та друге місце в групі «Вибування». Лідирує ж – чернівецька «Буковина», в якої на два пункти більше. 11 травня «Поділля» проведе свій черговий матч – у Хмельницькому прийматимуть «Діназ» із Вишгорода Київської області, який посідає 5 місце та в трьох останніх турах здобув максимум очок.